Zmiany w podatkach 2022

Szkolenia podatkowe


Zapraszam na moje autorskie szkolenia podatkowe i prawne. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla klientów (działy księgowości, główne księgowe, dyrektorzy finansowi, przedsiębiorcy) i innych prawników. Podczas szkoleń staram się przekazywać w sposób interaktywny wyłącznie najistotniejsze, praktyczne informacje nie zanudzając uczestników formą technicznego wykładu. Na szkoleniu dzielę się praktycznymi problemami z rozliczaniem podatków i inspiruje do tego samego uczestników. Dzięki temu moje szkolenia często przybierają formę „burzy mózgów” prowadzonej w nieformalnej, luźnej atmosferze.

Czego nowego się dowiesz?

Szkolenia ze zmian w podatkach 2022


Nowy Polski Ład wywrócił nasze wyobrażenie o poziomie skomplikowania systemu podatkowego. W tak niesprzyjającym otoczeniu prawno-podatkowym ciężko jest prowadzić biznes. Dowiedz się jakie zmiany czekają Cię od 1 lipca 2022 r. Bądź zorientowany, czego jeszcze możesz spodziewać się ze strony fiskusa w najbliższym czasie.  Przygotowuję szkolenia "skrojone na miarę" na potrzeby klientów, uwzględniające specyfikę branży, w której działają oraz praktykę dotychczasowych rozliczeń podatkowych działalności gospodarczej.


Zapisz się na moje szkolenie

Gdzie będą szkolenia?


Szkolenia przeprowadzam w siedzibie klienta lub online.
Grupy szkoleniowe maksymalnie 10-15 uczestników. Dla wszystkich uczestników - w cenie szkolenia - godzina bezpłatnych konsultacji w zakresie wdrażania zmian!

VAT
PIT
CIT
akcyza
ewidencja
sprawozdawczość
PCC
WHT

Znajdź mnie w social media:

Masz pytania, napisz do mnie!

Kontakt ze mną


Jestem do Twojej dyspozycji każdego dnia. Podaj numer telefonu, jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny. Jeżeli potrzebujesz spotkania bezpośredniego - zaznacz to w formularzu.
[caldera_form id="CF5991d6eea848d"]
© Copyright 2022 - Paweł Satkiewicz - All Rights Reserved
  • Szkolenia
  • Blog
  • Kontakt
  • O mnie
  • twitterfacebooklinkedinmenu