Kilkanaście lat doświadczenia

Kim jestem?

Doświadczenie z korporacji

Moje wartości


Praca w globalnych kancelariach prawnych dała mi nie tylko możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego. Pozwoliła mi również wykształcić system wartości, który stosuję w swojej praktyce doradczej.

Przede wszystkim klient
W zależności od okoliczności staram się dobrać rozwiązanie podatkowe i prawne najbardziej bezpieczne dla Państwa biznesu. Nie oferuje możliwości optymalizacji podatkowych, jeżeli ich stosowanie mogłoby po latach narazić moich klientów na problemy z fiskusem. Uważam, że dla przedsiębiorców najważniejsze jest zastosowanie możliwie optymalnego balansu pomiędzy przestrzeganiem przepisów podatkowych, a skuteczną realizacją celów biznesowych.
KONTAKT DO MNIE

Dlaczego moje usługi są inne?

Sprawdź czym się kieruję!


Profesjonalizm w każdym zakresie
Doradzając i reprezentując moich klientów dochowuje najwyższych standardów obsługi. Patrzę na biznes przez pryzmat podatków nie zapominając o innych aspektach prowadzenia biznesu. Dzięki temu potrafię zapewnić kompleksowe rozwiązania uwzględniające specyfikę prowadzonej przez Państwa działalności. W zakresie, który nie należy do moich kompetencji, współpracuję z profesjonalistami z innych dziedzin prawa. Są to adwokaci specjalizujący się w prawie karnym i karny skarbowym, radcowie prawni specjalizujący się np. w kwestiach nieruchomości, biegłymi sądowymi z zakresu księgowości i rachunkowości itp.
Dyskrecja i poufność bez wyjątków
Jako doradcę podatkowego obowiązuje mnie tajemnica zawodowa. Wszelkie informacje, które uzyskuję od moich klientów są prawnie chronione. Jestem świadomy jak wrażliwe i poufne dane są przedmiotem moich usług. Dlatego zapewniam swoim klientom absolutną dyskrecję i poufność. W każdym przypadku. Bez wyjątku. Moi klienci są pewni, że współpracując ze mną otrzymują nie tylko kompetentne wsparcie w prowadzeniu swojego biznesu. Oprócz świadczenia profesjonalnych usług jestem dla nich po prostu zaufanym doradcą w biznesie.
Przekraczanie horyzontu
Doradzam swoim klientom nie tylko w ich bieżących problemach podatkowych i prawnych. Moim celem jest przewidywanie potrzeb klientów oraz śledzenie zmian środowiska regulacyjnego, prawnego i podatkowego, w którym prowadzą swój biznes. Dzięki temu jestem w stanie zaoferować rozwiązania podatkowe i prawne, które z jednej strony rozwijają biznes, z drugiej potrafią przewidzieć zagrożenia i ryzyka. Prowadzę monitoring wydawanych interpretacji podatkowych, orzeczeń sądów administracyjnych oraz zmian w prawie istotnych dla przedsiębiorców. Dzięki temu zawsze mam szersze spojrzenie, wykraczające poza horyzont.
Prosto o skomplikowanych sprawach
Prawo i procedury podatkowe to niezbyt przyjazna materia. W swojej praktyce nie komplikuję sytuacji jeszcze bardziej. Przedstawiam klientom proste wskazówki i wnioski wyrażone biznesowym językiem, bez zbędnego podatkowo-księgowego żargonu. Prowadzę bloga podatkowego, gdzie udowadniam, że sprawy skomplikowane najlepiej opisywać w najprostszy sposób.

Historia współpracy

Pracowałem z najlepszymi!


Gdybym chciał opublikować listę wszystkich klientów, którym kiedykolwiek doradzałem, liczyłaby kilkaset pozycji. Dlatego przedstawiam wybranych klientów, dla których miałem okazję doradzać w zakresie podatkowym i/lub prawnym.


Instytut Badań Edukacyjnych
PPWSZ w Nowym Targu
Miasto Malbork
Miasto Gliwice
Gmina Józefów
Stowarzyszenie Akademia Wilanowska
Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego
Konfederacja Lewiatan
Grupa Ciech
Rohlig SUUS Logistics
Hennes & Mauritz
Cadbury
PepsiCo
Carlsberg
Dell
Sharp
SAP
IBM
Alactel-Lucent
Hellmann Worldwide Logistics
Japan Tobacco International
Beloil
Amerigas
OLPP
PKP Energetyka
ZIKiT Kraków
Basell Orlen Polyolefins
Farecla Polska
Grupa CRH
Znajdź mnie w social media:

Masz pytania, napisz do mnie!

Kontakt ze mną


Jestem do Twojej dyspozycji każdego dnia. Podaj numer telefonu, jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny. Jeżeli potrzebujesz spotkania bezpośredniego - zaznacz to w formularzu.
© Copyright 2017 - Paweł Satkiewicz - All Rights Reserved
  • Szkolenia
  • Blog
  • Kontakt
  • O mnie
  • twitterfacebooklinkedinmenu