Problemy z podatkami?

Doradztwo w zakresie wszystkich podatków

W czym mogę Ci pomóc?

Podatki, cła, kontrole, postępowania


Doradzam przedsiębiorcom w zakresie wszystkich podatków i reprezentuję ich w trakcie kontroli, postępowań podatkowych i sądowoadministracyjnych. Przeprowadzam przeglądy podatkowe, przygotowuję procedury podatkowe i weryfikacyjne, a także organizuję i prowadzę szkolenia w zakresie podatków.

Jestem elastyczny w zakresie form współpracy akceptuję jednorazowe zlecenia, poprzez bieżącą obsługę, kończąc na całościowym lub etapowym prowadzeniu postępowań podatkowych, kontrolnych, celnych czy sądowoadministracyjnych. Jestem w stanie zaproponować najdogodniejszą w danym przypadku formę wynagrodzenia. Może ono być oparte na zasadzie tzw. wynagrodzenia za sukces, z góry określonej kwoty, ryczałtu lub stawki godzinowej.

Referencje

Opinie o mojej pracy


Przedstawiam przykładowe referencje swoich klientów.
"Bieżące doradztwo podatkowe Pawła stanowi dla naszego działu księgowości nieocenioną pomoc. Szczególnie jeżeli chodzi o skomplikowane kwestie rozliczenia VAT w różnego rodzaju projektach. Doceniamy zwłaszcza szybkość reakcji na nasze pytania, jasne wyjaśnienia i praktyczne rozwiązania przedstawiane przez Pawła."
Tomasz Bartczak
Główny Księgowy w Instytucie Badań Edukacyjnych

Podatki 2018 - przygotuj się do zmian

ZOBACZ SZKOLENIA
© Copyright 2022 - Paweł Satkiewicz - All Rights Reserved
  • Szkolenia
  • Blog
  • Kontakt
  • O mnie
  • menu